Piknik integracyjny - otwarcie przedszkola

W październiku 2017r odbyło się oficjalne otwarcie przedszkola w Fakowie

Budowa przedszkola oraz wyposażenie sal  w większości zrealizowana została ze środków Unii Europejskiej.

Najmłodsza 25 osobowa grupa  - 3 latków,  przez rok  uczestniczyć będzie w projekcie WRPO "Przedszkolaki na start".

Nieodpłatnie przedszkolaki realizować będą  program zgodny z polityką oświatową państwa wzbogacony o szereg zajęć dodatkowych , którym celem jest stymulowanie rozowoju psycho-fizycznego dzieci z uwzględnieniem dążenia do wyrównywania szans rozowjowych i edukacyjnych.

W dniu otwarcia przedszkola w ramach realizowanego projektu  zorganizowaliśmy piknik integracyjny. Na specjalne zaproszenie w ten dzień przyjechała   zaprzyjaźniona grupa przedszkolaków z grupy integracyjnej z przedszkola z Pobiedzisk.

Na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy  dla wszyskich dzieci niezwykłe niespodzianki.

Do wspólnej zabawy inetgracyjnej  wszystkie dzieci zapraszała Animalandia, która z licznymi zabawami i konkursami zajmowała naszych milusińksich.

Oprócz tego dzieci mogły skorzystać  "wyskakać się :)" na dmuchańcach, które  ustawione zostały na zewnątrz oraz w sali przedszkola. Zabawy i radości nie było końca. Dla wszystkich przygotowany został catering, a dla najmłodszych małe upominki.