Jesteś tutaj:

DRODZY RODZICE

Nasze Przedszkole ma kanał na YouTube.
Serdecznie zapraszamy do polubienia i subskrybcji naszych filmików.
Link przesyłamy poniżej:

Szanowni Rodzice!

Od stycznia 2022r. następuje zmiana w odpłatności za przedszkole.

Odchodzimy od ,,kopert”, a odpłatność będziecie Państwo wpłacać na konto przedszkola.

W poniższych punktach przedstawię najważniejsze informacje dotyczące nowego sposobu opłat za przedszkole:

1. Do 10 każdego miesiąca otrzymają Państwo kartkę z kwotą jaką należy wpłacić na konto przedszkola. Kwota ta będzie zawierała opłatę za czesne i za wyżywienie.

2. Między 15 a 20 każdego miesiąca należy dokonać wpłaty na konto przedszkola.

Przelewacie Państwo całą kwotę ale w rubryce tytułem należy podać imię i nazwisko dziecka oraz rozgraniczyć czesne i wyżywienie (przykład: do zapłaty macie Państwo 160 zł. więc taką kwotę Państwo przelewają na konto przedszkola pamiętając o tym, że w rubryce tytułem piszecie imię i nazwisko dziecka, czesne 40 zł., wyżywienie 120 zł.).

3. Za nieterminowe opłaty (tj. po 20) będą naliczane ustawowe karne odsetki.

Nr konta 13 9068 0003 0000 0000 0078 7741

Dyrektor Przedszkola nr 1 w Fałkowie