"Przyszła wiosna" - konkurs recytatorski

"Przyszła Wiosna" - Przedszkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 28 kwietnia w przedszkolu dzieci na dobre powitały wiosnę recytując wiosenne wiersze podczas

Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego.

Celem konkursu było upowszechnianie literatury dziecięcej oraz zaprezentowanie swoich umiejętności recytatorskich. Sala była pięknie, wiosennie przystrojona.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Nie było łatwo wybrać najlepszych, ponieważ wszystkie przedszkolaki prezentowały naprawdę wysoki poziom. Gratulujemy zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom! Podziwiamy odwagę oraz zdolności oratorskie. Składamy również serdeczne podziękowania rodzicom, którzy włożyli wiele trudu w przygotowanie dzieci do występu.

Jury miało bardzo trudne zadanie, jednak po burzliwej dyskusji wyłoniono zwycięzców:

Grupa wiekowa - 3 latki

I - Marysia Szczepaniak