Absolwenci na wycieczce

Przedszkolaki kończące przedszkole spędziły w nim połowę swojego dotychczasowego życia (3 lata z 6 lat, które mają). Dlatego też ostatnie ich dni w przedszkolu powinny być na tyle wyjątkowe aby je zapamiętali długi czas. W związku z tym przyszli absolwenci wyjechali do Gniezna m.in. do kina. Jednak kino samo w sobie to nie nowość, więc aby wyjazd uatrakcyjnić do pierwszej stolicy Polski pojechali pociągiem, a następnie do kina autobusem komunikacji miejskiej. Jest to o tyle atrakcyjne, że w dzisiejszych czasach poruszamy się głównie samochodem, a kasowanie biletu bywa, że jest abstrakcją. Po wyjściu z kina burczało w brzuszkach bo to już był czas na obiad. Tu również postarałyśmy się aby nie był on zwyczajny bo przecież dzieci kończące przedszkole są wyjątkowe. Poszliśmy więc do restauracji „Pietrak”, gdzie każdy mógł zamówić to co chce. Restauracja to miejsce eleganckie gdzie można poczuć się wyjątkowo i dobrze zjeść i właśnie o tą wyjątkowość chodziło. Nie zapomnieliśmy również, że Gniezno to miasto nam najbliższe, więc zobaczyliśmy jego niektóre piękne miejsca. Zmęczeni wróciliśmy do przedszkola. Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci dzieci, które gdy pójdą do szkoły ciepło będą wspominały przedszkolne lata.