Przedszkole dziś

Znalezione obrazy dla zapytania: przedszkole grafika

Przedszkole nr 1 w Fałkowie

jest przedszkolem publicznym.

Placówka jest czynna od godziny

6.00 do godziny 17.00

Przedszkole mieści się w parterowym budynku otoczonym dużym ogrodem i placem zabaw. Miejsce to stanowi dużą atrakcję dla naszych dzieci. Umożliwia dzieciom zabawę na świeżym powietrzu przez cały rok. Całość jest ogrodzona i oddalona od ruchliwej ulicy co zapewnia bezpieczeństwo oraz swobodę ruchu dzieciom.

Ogromnym atutem naszego przedszkola jest również lokalizacja przy boisku sportowym, z którym sąsiadujemy i możemy z niego korzystać bez ograniczeń oraz ze świetlicą wiejską, z którą również często współpracujemy.

Do dyspozycji dzieci mamy cztery sale (sala niebieska, sala fioletowa, sala żółta oraz sala zielona), każda z sal wyposażona jest we własną łazienkę dostosowaną do potrzeb i możliwości dzieci. Sale są wyposażone w sprzęt codziennego użytku, atrakcyjne zabawki oraz bogate kąciki tematyczne, co sprawia, że Nasze Przedszkole jest idealnym miejscem do prawidłowego rozwoju małych pociech.

Sala fioletowa

Sala żółta

Sala niebieska

Sala zielona

Mamy swoje tradycje:

• Pasowanie na przedszkolaka

Kasztanobranie

• Coroczny przedszkolny konkurs kolęd oraz konkurs recytatorski

• Piknik rodzinny

Pielęgnujemy Polskie tradycje:

• Boże Narodzenie

• Karnawał

Świętujemy:

• Dzień ziemniaka

• Dzień babci i dziadka

• Dzień Niezapominajki

• Dzień Dziecka

Nasze dzieci to prawdziwi podróżnicy często bierzemy udział w wycieczkach podczas których np. wypoczywamy na łonie natury lub też korzystamy z oferty kulturalno- edukacyjnej

W Przedszkolu oferujemy bezpłatne zajęcia muzyczno- rytmiczne oraz prowadzone są dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego.

Prowadzone są również zajęcia logopedyczne oraz ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej.

Naszym atutem jest kuchnia.

Oferujemy trzy posiłki dziennie:

-śniadanie i przekąska

-obiad

- podwieczorek

Nasza kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt gastronomiczny, umożliwiający przygotowanie pełnowartościowych i smacznych posiłków. Dzieci otrzymują ciasta własnoręcznie przygotowane przez nasze kucharki.

WSZYSCY   PRACOWNICY

SERDECZNIZAPRASZAJĄ